جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی

جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی

جلسه هماهنگی سفرکاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی

جت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری عصر سه شنبه در جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی تصریح کرد: با همدلی، هماهنگی و استفاده از همه امکانات و توانمندی ها، باید بر تلاش ها و فعالیت ها برای تحقق سریع اقتصاد مقاومتی و رسیدن به توسعه پایدار و متوازن در کشور، شتاب داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،در این نشست که با حضور رییس دفتر رییس جمهوری ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، معاونان رییس جمهوری در امور اجرایی ، محیط زیست و زنان و خانواده ، وزیران و معاونان وزارتخانه های نیرو، نفت، راه و صنعت ، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ، دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی و استاندار آذربایجان غربی برگزار گردید، عمده طرح های عمرانی و فرهنگی استان بررسی و تصویب شد.

اجرای این طرح ها می تواند جهشی در توسعه پایدار و متوازن استان آذربایجان غربی ایجاد کند.

در ابتدای این جلسه، گزارش آخرین وضعیت دریاچه ارومیه و اقدامات انجام شده برای احیای این دریاچه ، بررسی و درباره جزئیات آن بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

شرکت کنندگان در ادامه این جلسه که حدود سه ساعت به طول انجامید، طرحهای مطروحه در حوزه های آبرسانی، کشاورزی و ازجمله زهکشی اراضی، صنعتی و بویژه تقویت زیرساخت های شهرکهای صنعتی ، بهداشت و درمان و تجهیز بیمارستانهای استان ، انرژی و گازرسانی و ورزشی را برای اجرا، نهایی کردند.

در این جلسه همچنین با اشاره به ضرورت پیشبرد سریع طرحهای مرتبط با اقتصاد مقاومتی ، حمایت دولت از مشارکت بخش خصوصی برای اجرای طرح های توسعه ای و از جمله در حوزه پتروشیمی در استان، مورد تاکید قرار گرفت.

جزئیات این طرح ها توسط رییس جمهوری و در جریان بیست و هشتمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید اعلام می شود.

دکتر روحانی قرار است دهم خرداد ماه به استان آذربایجان غربی سفر کند.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...