اداره ثبت احوال بخش ایواوغلی شهرستان خوی افتتاح شد

اداره ثبت احوال بخش ایواوغلی شهرستان خوی افتتاح شد

 

اداره ثبت احوال بخش ایواوغلی شهرستان خوی افتتاح شد 

به همت بسیج سازندگی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی اداره ثبت احوال بخش ایواوغلوی شهرستان خوی با مساحت 400 متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسید

اداره ثبت احوال بخش ایواوغلوی شهرستان خوی با حضور مدیر کل اداره ثبت احوال استان، فرماندار شهرستان خوی، فرمانده سپاه شهرستان خوی، مسئول بسیج سازندگی سپاه شهداء استان ، معاونت توسعه منابع انسانی، معاونت اداری و مالی و جمعی از مسئولین شهری و روستایی بخش ایواوغلی شهرستان خوی افتتاح و به بهره برداری رسید.

  

مدیر کل اداره ثبت احوال استان آذربایجان غربی ضمن قدردانی از همت بسیج سازندگی سپاه شهداء استان از اینکه پروژه را اجرا و به مرحله بهره برداری رسانده است گفت: پروژه ثبت احوال ایواوغلی خوی با توجه به مشکلاتی که وجود داشت و چون به صورت امانی پیمانی در اختیار ما نبوده و متاسفانه نیمه کار مانده بود  به همت بسیج سازندگی سپاه شهداء استان پروژه اتمام و درحال حاضر افتتاح می گردد.

محمد جوان افزود: سازه این پروژه توسط مهندسین مشاور بُعد4 ارومیه طراحی شده است در واقع سندیت پروژه برای استحکام 8 ریشتر زلزله با امکانات و مصالح و تجهیزاتی که در زیر ساخت پروژه استفاده شده است فوق العاده از سطح بالایی برخوردار می باشد و قابلیت این را دارد که 2 طبقه دیگر هم روی آن ساخته شود.

  

وی اشاره کرد: پروژه ثبت احوال ایواوغلی با اعتبار 475 میلیون تومان با مساحت 400 متر مربع که  70 متر مربع مربوط به سرایه داری و 330 متر مربع نیز مربوط به ساختمان اداری و محوطه آن در نظر گرفته شده است.

محمد جوان همچنین در مورد امکانات این اداره گفت: تمامی اقداماتی که در اداره ثبت احوال مرکز استان انجام می شود در آینده نزدیک نیز با ارسال تجهیزات رایانه ای به این اداره  این اقدامات به صورت بهینه و آنلاین در خدمت مردم خواهد بود.

مدیر کل اداره ثبت احوال استان در ادامه اظهار داشت: این اداره در آینده نزدیک مجهز به دستگاه چاپگر شناسنامه بزرگسال و زیر 15 سال و امکانات دیگر نظیر دستگاه های کپی و فاکس  خواهد شد. امکانات مورد نیازی که در آینده خواهیم داشت خطوط ارتباطی و فیبر نوری می باشد الحمدالله طی تعامل بعمل آمده با شرکت مخابرات استان قرار شده است که فیبر نوری در سطح استان شکل بگیرد. در حال حاضر تمامی اقدامات این اداره به صورت الکترونیکی می باشد و کل سیستم مکانیزه شده است. ما در این فاصله زمانی توانستیم تا به حال تعداد  5 میلیونو 600 هزار سند ولادت و فوت را مکانیزه کرده باشیم.

  

 

مهندس محمدی معاون فرماندار شهرستان خوی نیز ضمن اشاره به ضرورت پروژه گفت: چنین پروژه هایی که در سطح استان خصوصا شهر های کوچک استان انجام می پذیرد بر عکس ذهنیت برخی از صاحب نظران  از ماهیت و معنای مهمی برخوردار می باشد که همان هدف توسعه پایدار و متوازن نظام جمهوری اسلامی و کشور است.

معاون فرماندار خوی افزود: در شهرهای کوچکی مانند ایواوغلی یکی از ضرورتهای مهم توسعه پایدار و در گام اول اگر اشاره داشته باشیم ، نهادینه کردن دستگاه ها و نهادها ی حاکمیتی و خدماتی با امکانات مدرن و بروز در جهت ارائه خدمات و رفاه  مردم می باشد.

  

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...